Reklamanija

Apie mus

Į mus galite kreiptis visais reklamos klausimais – viską rasite vienoje vietoje: nuo reklamos spaudoje, radijuje, televizijoje, internete iki lauko ar vidaus reklamos sprendimų.
O jūsų reklaminius bukletus galime atspausdinti nuo 1 iki 1 000 000 vnt.
Prireikė lauko reklamos – šviesdėžės Jūsų įmonei ar biurui, tento renginiui anonsuoti, reklaminio skydo ar tūrinių raidžių? Kreipkitės – reklamos dizaino ir gamybos idėjos leidžia mėgautis kokybiška produkcija.
Mūsų dizaineriai pagal Jūsų pageidavimus sumaketuos ir pagamins ant langų, automobilių klijuojamąją reklamą.
Jei pageidaujate atnaujinti namų ar įstaigos interjerą, pasiūlysime ir pagaminsime išsirinktų matmenų fototapetų. Pas mus galite užsisakyti ir įvairiausių dydžių nuotraukų, plakatų. Atspausdinsime ir įrėminsime jūsų šeimos nuotraukas ne tik ant fotopopieriaus, bet ir ant drobės, plastiko ar lipnios plėvelės.

Jei nežinote, ką dovanoti išskirtine proga – pradžiuginkite artimą žmogų ar kolegą mielu suvenyru. Gaminame suvenyrinius puodelius, lėkštutes, marškinėlius, pagalvėles, kepuraites – ant visų šių daiktų gali puikuotis Jūsų pasirinktas užrašas ar nuotrauka.
Biurų tarnautojams, įmonių savininkams pagaminsime vizitinių kortelių, lankstukų, skrajučių, firminių įmonių blankų.

[button color=“btn-default“ size=“btn-lg“ link=“/#paslaugos“ icon=“fa fa-list“ ]Paslaugos[/button]


[button color=“btn-default“ size=“btn-lg“ link=“/visi-altikti-darbai/“ icon=“fa fa-check-square“ ]Atlikti darbai[/button]


[button color=“btn-default“ size=“btn-lg“ link=“/kontaktai-2/“ icon=“fa fa-user“ ]Kontaktai[/button]

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.